Cyklostezka Ohře

Rekreační tempo vám dopřeje tato národní cyklotrasa č.6. Rovinatý profil, který ocení nejen rodiny s dětmi, ale milovníci cyklistiky všech věkových kategorií. 

Více...

Velikonoční pomlázka v Saunia Thermal Karlovy Vary !

Pojďte si od 7. do 10. dubna užít Velikonoce do sauny a vyzvedněte si dárky k celodennímu vstupu.

Dostanete velikonočního zajíčka i peeling, a aby toho nebylo málo, můžete si vybrat na osvěžení velikonoční pivo nebo naši domácí limonádu 0,5l.
Více...

THERMAL STREET FOOD MARKET VOL II (27.-28.8.2022)

Druhý ročník úspěšného festivalu Thermal Street Food Market se uskuteční 27. - 28. srpna před hotelem Thermal. Před betonovou dominantou Karlových Varů zaparkují food trucky a představí se stánky s oblíbenou světovou street food nabídkou.

Více...

Saunový svět v Thermalu již v provozu!

V novém saunovém světě Thermal Saunia v Karlových Varech vypotíte stres i únavu po nabitém dni. Pod jednou střechou u nás najdete klasickou finskou saunu, solnou saunu či exotiku v podobě tropické sauny. Pro výjimečné zážitky nemusíte chodit daleko, na programu jsou saunové ceremoniály pod vedením zkušených mistrů saunérů. Na zchlazení pod ochlazovacím vědrem nebo v zimě na venkovních terasách také dlouho nezapomenete.

Více...

Město zážitků - Karlovy Vary!

Město plné kultury. A dobrého jídla, pití i sportu. Zaskákejte si na koncertech, poslechněte si Karlovarský symfonický orchestr, nechte se provést městem v doprovodu herců, vyrazte na procházku se specialistou na nordic walking. A hlavně se dobře bavte!

Více...

Tip na dobré jídlo - jen 250 metrů od našeho penzionu - Pizzeria Locale

Skvělá italská restaurace  - máme osobně vyzkoušeno a zatím vždy maximální spokojenost.

Pizzeria Locale

Na Vyhlídce 1118/54360 01 Karlovy Vary

+420 603 815 987

hello@pizzerialocale.cz

Více...

Tip na skvělou snídani - BAGEL LOUNGE

Chcete se skvěle nasnídat - vyzkoušejte tento podnik !  Velmi příjmené prostředí, milá obsluha a výborné jídlo. 

A mají otevřeno už od 8:00 !

Více...

Na vrchol karlovarské Vřídelní kolonády se vrací skleněný osmistěn

Osazováním skleněných desek nad vývěrem Vřídla vstupuje do finále druhá etapa rekonstrukce karlovarské Vřídelní kolonády. Spočívá právě v kompletní rekonstrukci síně vývěru. Vřídlo by se v nové podobě, která co možná nejpřesněji odpovídá té původní, mělo zaskvět při slavnostním otevření 5. května.

Více...

TIP NA VÝLET !

Krušnohorská hornická krajina je památkou světového dědictví UNESCO. 

Více...

Karlovy Vary - ČLEN UNESCO 2021

Great Spa Towns of Europe (Slavné lázně Evropy) jsou výjimečný mezinárodní nominační projekt, který vznikl z iniciativy starostů významných lázeňských měst v několika zemích. Jejich vzájemná spolupráce a snaha všech dotčených aktérů postupně vede k prokázání mimořádné hodnoty evropské lázeňské tradice.

Více...

Karlovy VARY REGION CARD

Karlovy VARY REGION CARD poskytuje VOLNÝ VSTUP do více než 40 památek a dalších návštěvních míst, které jsou uvedeny v tištěném průvodci a na webových stránkách s označením Vstup ZDARMA. Kartu vždy předložte ve Vámi navštívených místech, kde na základě čárového kódu bude karta načtena.

Více...

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Více...

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Více...

Nové webové stránky

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace.

Více...
© Copyright 2024 | Všechna práva vyhrazena