Zajímá Vás, jaké jsou nejlepší restaurace v Karlových Varech? Následující restaurace představují tipy, které se objevují vysoko v uživatelských hodnoceních.

 

Le Marchéhttps://www.le-marche.cz/cz/ ) patří rozhodně mezi nejlepší restaurace v Karlových Varech. Máte možnost ochutnat to nejlepší ze světové kuchyně a udělat z oběda nebo večeře skutečný kulinářský zážitek. Luxusní prostředí a jídlo, které je radost ochutnat. Nezávislý gastronomický průvodce časopisu EURO označil LE MARCHÉ jako nejlepší restuaraci v Karlových Varech a jednu z TOP 10 restaurací v ČR (2020). Pěšky se do resturace z penzionu dostanete za necelých 20minut (1.6km).

 

Ventura Pubhttps://www.evropak.cz/index.php/cs/ ) prezentuje vynikající jídlo ve štědrých porcích. Ať už preferujete steaky, pizzu, perfektní rizzoto nebo těstoviny, tady si vyberete a za rozumné ceny. Autem je dostupná za 5minut, pěšky 30minut.

 

Smíchovský pavilonhttps://cz.smichovskypavilon.cz/ ) je dalším oblíbeným místem, jehož interiér má příjemné a čisté linie. Můžete se těšit na vynikající mezinárodní kuchyni, smíchovské pivo nebo vynikající kávu. Z našeho penzionu to není vůbec daleko, za 15minut sedíte u stolu.

 

Malé Versailleshttps://www.maleversailles.com/restaurace/ ) je vůbec nejstarší restaurací v Karlových Varech, obklopená lesy a nacházející se u malebného jezírka. Servírují zde pokrmy soudobé české i mezinárodní kuchyně. Restaurace je dostupná do 10minut autem, pěšky do dáte za 25 minut.

 

 

Oysterium Wine & Oyster Bar ( http://oysterium.eu/ )  je exkluzivní podnik s nabídkou pouze čerstvých ústřic a širokou nabídkou francouzských, španělských a českých vín. K dispozici je rovněž letní terasa. Restaurace je dostupná do 5minut autem, pěšky pohodových 22 min.