V průběhu července 2021 bude otevřen Saunia Thermal Resorthttps://www.saunia.cz/thermal-resort-karlovy-vary ), nabízející celoroční koupání ve venkovním vřídelním bazénu s teplotou až 38°C. Bazén bude rozdělený na tři části, relaxační část s bublinkami, proudy a masážními lavicemi, část s plaveckými drahami o délce 25m a bazén s vřídelní vodou. K dispozici bude i velký saunový svět s 8 saunami, 4 typy ochlazení, samozřejmostí jsou saunové ceremoniály. Příjemnou procházkou se z penzionu do Saunie dostanete za pouhých 20minut (1.5km).

 

Vedle multifunkční KV Areny najdete bazénové centrum, který svým návštěvníkům naíbzí zábavu, odpočinek a relaxaci, jehož součástí je i bazén o délce 25 metrů. Pro detailnější informace klikněte na https://www.kvarena.cz/bazenove-centrum/ .

 

Přímo v centru Karlových Varů navštivte bazénový komplex Alžbětiny lázně, který Vám poskytne plavecký bazén se sladkou vodu o délce 25m, whirpool, brouzdaliště pro děti, sauny a parní kabiny, případně další léčebné procedury u bazénu. Podrobnosti o jedné z nejkrásnějších architektonických dominant Karlových Varů si přečtěte na https://www.spa5.cz/cs/.

 

Vaší pozornosti by neměl uniknout volnočasový areál Rolava (https://kvcity.cz/ ), místo pro sportovní vyžití a relaxaci. V areálu kromě přírodního koupaliště naleznete in-line dráhu, několik dětských prvků pro menší i větší děti, pískoviště, velkou vzduchovou trampolínu, hřiště pro plážový volejbal. V létě je zajištěn kulturní i sportovní program pro malé i velké návštěvníky. Ke koupališti jezdí u autobus MHD č. 12. Areál Rolava je z našeho penzionu dostupný i pěšky za cca 55 minut (4.6 km).

 

Velký, 50m dlouhý vyhřívaný bazén, ve kterém můžete strávit příjemný den s celou rodinou, najdete v Ostrově, pouhých 19minut jízdy od penzionu, součástí areálu je i beach volejbalové hřiště. Veškeré informace jsou dostupné na https://www.icostrov.cz/koupaliste-ostrov/.

 

Příznivcům přírodních koupališť doporučujeme koupaliště Michal, které vzniklo na rekultivované ploše po dřívější těžbě hnědého uhlí. Koupaliště Michal je moderní areál s mnoha atrakcemi (obří tobogán, vodní trampolíny, šlapadla, dětské brouzdaliště) vzdálený 30minut jízdy od penzionu, doporučujeme !  Další informace o areálu zde: https://www.michal-sokolov.cz/